Met het overhandigen van cheques t.w.v. € 1000 aan De Zonnebloem (zaterdag 16 december) en De Wensboom (zaterdag 23 december) sloot het bestuur van Stichting De Gemeenschapsveiling het fantastische jaar 2023 af.
De cheques gaven uiting aan haar motto “Voor de Gemeenschap, Door de Gemeenschap”. Na het grote succes van De Gemeenschapsveiling op 7 oktober (€ 57.798) werd al snel duidelijk dat de projecten van de deelnemende organisaties en verenigingen gerealiseerd konden worden. Dat niet alleen: er kon ook een bonus worden uitbetaald aan de deelnemers. Maar het veilingbestuur kan dankzij de opbrengst nog meer doen. Dat gebeurt door het ondersteunen van een aantal cultureel-maatschappelijke organisaties. De Zonnebloem besteedde een deel van het bedrag aan de kerstmiddag, De Wensboom aan iets extra’s bij de kerstpakketten die uitgedeeld werden.

Er volgen in 2024 nog meer organisaties die we gaan ondersteunen.

Dankzij de prachtige recordopbrengst van De Gemeenschapsveiling 2023, maar ook de topper van 2022 konden we weer veel projecten realiseren het afgelopen jaar.

Wat is er zoal tot stand gebracht?

  • Handbalvereniging Meteoor heeft nieuwe reserveshirts,
  • Verzorgingshuis De Weidehof een nieuwe duofiets,
  • Dorpshuis Wadway een afwasmachine,
  • Muziekvereniging Erato een nieuwe baritonsax,
  • Voetbalvereniging VVS’46 nieuwe jassen voor trainers en coaches,
  • Judovereniging Hikiwake een nieuwe vloer in de dojo,
  • Stichting Kinderdorp nieuw speelmateriaal voor de kinderen en gereedschap voor de handige Harry’s,
  • Wijksteunpunt De Schakel een nieuwe duofiets,
  • Gymvereniging West-Friesland nieuwe airmaterialen,
  • EHBO-vereniging Opmeer-Spanbroek o.a. een tent om hulp te bieden bij evenementen,
  • Carnavalsvereniging De Deurdarsers o.a. een mobiele geluidsinstallatie en reservesteek voor Prins Carnaval;
  • Hockeyclub Spire kon de akoestiek in de nieuwe kantine verbeteren

en

  • Stichting Behoud Bonifatiuskerk kon onderhoud aan de kerk plegen.

2023 was een fantastisch jaar. Natuurlijk dankzij de recordopbrengst van € 57.798. Maar ook omdat dankzij onze steun een recordaantal verenigingen en organisaties hun projecten konden realiseren. En ook voor 2024 staan weer veel projecten op stapel. Via onze social media en op onze vernieuwde website (ook dit jaar tot stand gekomen) houden we u op de hoogte. Ook van de vele activiteiten die verkocht zijn tijdens De Gemeenschapsveiling. Activiteiten waarbij inwoners elkaar ontmoeten vaak en met elkaar in contact komen, vaak in ludieke en unieke omstandigheden.

Stichting De Gemeenschapsveiling zegt dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan dit fantastische jaar: aanbieders van goederen en diensten, sponsors, de vrijwilligers, de Denktenk en de Vrienden van de Veiling, de kopers. Dankzij u allen konden we dit tot stand brengen. Waar een kleine gemeenschap groot in kan zijn. Iets om trots op te zijn.

We wensen iedereen fijne feestdagen en een mooi, gezegend en gezond nieuwe jaar. Wij gaan met volle energie op weg naar De Gemeenschapsveiling 2024, zaterdag 12 oktober.

Bestuur Stichting De Gemeenschapsveiling,

Elvira, Femke, Frank, Jeroen, Nicolette, Ton en Trees