Van Amuse tot Dessert op de Houtduif
Een verzorgde fietstocht door Spanbroek-Opmeer met een hapje en een drankje en veel historische informatie door Klaas.
Voor gezinnen, door gezinnen. Het uitje 'Beleef de Lente' dat op zondagochtend 7 april plaatsvond was weer een prachtig kavel wat helemaal past in de doelstelling van de Gemeenschapsveiling.
"Op bezoek bij RODIN machining. Deze mannen zijn nu bezig met de toekomst!"
Zaterdag 9 maart waren 10 kopers van De Gemeenschapsveiling te gast bij West-Friesland SEW. Ze werden de persoonlijke gast van Vincent Baten (voorzitter SEW) en zijn vrouw Jolanda
Zaterdag 2 maart wapperden er diverse internationale vlaggen aan het eind van de Lijster. Het teken dat de kavel 'Tour de Lijster goes abroad' werd gehouden.
Oorspronkelijk was de kavel bedoeld met speluitleg, maar dat bleek helemaal niet nodig te zijn. Het werd daarom gewoon een gezellig avondje klaverjassen.
Op 27 januari 2024 vond onder barre omstandigheden in Hoogwoud de apres ski party plaats. Dus skikleding aan en na de gluhwein en apfelstrudel 'de skibar' in.
Op zaterdag 20 januari vond de eerste editie plaats van de ‘Alleskunner in Winterwonderland’. Het ijskoude weer gaf een extra dimensie aan het thema,
Kavel: Lasagne-maaltijd bij candlelight, met iets voor en na Aantal personen: 4Datum: zondag 21 januari 2024, […]
Het was iets na middernacht toen Thijs Leek een steen door het poortje van de 4 schoof en daarmee aan alle onzekerheid een einde maakte: niet Monique van Teunenbroek en Margriet Kraakman wonnen de Beker met de Lelijke Oren, maar de beker staat een jaar bij de familie Leek in de boekenkast.
Kavel: Bekleden van een trap Aangeboden door: Woonstudio Boon Weer zo’n mooie kavel waar mensen blij […]