Voor de laatste keer kon de Toren van Koenis worden beklommen.
Vossenjacht met De Deurdarsers
Dagje karpervissen. Oh wat waren ze groot.
Skitterende Dolle Kareltour. Verrassingstocht met drie sterren.
Niets stond een spetterende jubileumeditie van de Open Zandwerver Voetgolf Kampioenschappen in de weg. Herenboer JaapThijs Groot had het golfcomplex optimaal voorbereid en ontpopte zich vanaf het begin als een trotse en enthousiaste gastheer.
Iceman challenge: neem een duik in water van 1 graden.
Silent disco met kleurrijke koeien op Zandwerven
Met afslager JP NIjmeijer naar den gala-veilingavond
Van Amuse tot Dessert op de Houtduif
Een verzorgde fietstocht door Spanbroek-Opmeer met een hapje en een drankje en veel historische informatie door Klaas.
Voor gezinnen, door gezinnen. Het uitje 'Beleef de Lente' dat op zondagochtend 7 april plaatsvond was weer een prachtig kavel wat helemaal past in de doelstelling van de Gemeenschapsveiling.
"Op bezoek bij RODIN machining. Deze mannen zijn nu bezig met de toekomst!"